KRAJOWE FORUM NA RZECZ TERAPII CHORÓB RZADKICH

Krajowe Forum ORPHAN Bez kategorii Możliwość wykonania badań specjalistycznych dla pacjentów oraz członków rodzin pod kątem Amyloidozy ATTR.

Możliwość wykonania badań specjalistycznych dla pacjentów oraz członków rodzin pod kątem Amyloidozy ATTR.

Szanowni Państwo.

Otrzymaliśmy informację od Pani doktor Katarzyny Holcman z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im Jana Pawła II w Krakowie o możliwości wykonania badań specjalistycznych dla pacjentów oraz członków rodzin pod kątem Amyloidozy ATTR.

Badania mogą być wykonywane już od tego tygodnia tj od 11.04 .2022.

Są to jednodniowe bezinwazyjne badania które oprócz faktu potwierdzenia lub wykluczenia posiadania Amyloidozy ATTR , pozwalają na bardzo dokładne określenie stanu zdrowia każdego Badanego pod kątem kardiologicznym .
 
W celu umówienia się i określenia terminu proszę kontaktować się bezpośrednio z Panią Doktor Katarzyną Holcman 
adres e-mail 
 
katarzyna.holcman@gmail.com
 
Bardzo Państwa zachęcamy do skorzystania z tej możliwości .
Na te badania czeka się kilka miesięcy, a wykonując je prywatnie są bardzo kosztowne.

Related Post

Narodowy Plan dla Chorób Rzadkich – Konsultacje!!!Narodowy Plan dla Chorób Rzadkich – Konsultacje!!!

Dokumenty do pobrania: https://www.gov.pl/web/zdrowie/projekt-uchwaly-rady-ministrow-ws-przyjecia-narodowego-planu-dla-chorob-rzadkich   W szczególności zachęcamy do przesłania uwag wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP na adres skrzynki elektronicznej: uwagi.swiadczenia.gwarantowane@mz.gov.pl w formie zmieszczonej tabeli: Lp. Podmiot

„Dzień Chorób Rzadkich na Forum Ochrony Zdrowia”, w ramach Forum Ekonomicznego w Karpaczu 2021.„Dzień Chorób Rzadkich na Forum Ochrony Zdrowia”, w ramach Forum Ekonomicznego w Karpaczu 2021.

Szanowni Państwo Krajowe Forum na rzecz terapii chorób rzadkich – Orphan oraz Federacja Pacjentów Polskich serdecznie zapraszają do udziału w „Dniu Chorób Rzadkich na Forum Ochrony Zdrowia”, w ramach Forum

Skip to content